XXVI Niedziela Zwykła, B
26. września 2021 r.

  1. Dziękuję rodzinom ze Starej Wisły za posprzątanie kościoła, salki i za zadbanie o kwiaty w kościele.
  2. Dzieci ze szkoły podstawowej, które chciałyby dołączyć do Oazy Dzieci Bożych zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 14:00.
  3. W rozpoczynającym się tygodniu obchodzimy w środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, jest dzień odpustu parafialnego w Miłoradzu.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca października. Od godz. 9:00 odwiedzę chorych. Od godz. 17:00 okazja do spowiedzi i adoracji. W nowym roku szkolnym w szczególny sposób zapraszam dzieci i młodzież do podjęcia wyzwania uczestniczenia w 9 pierwszych piątkach miesiąca.
  5. Piątek to także pierwszy dzień października – miesiąca w którym w szczególny sposób wzywamy wstawiennictwa Matki Bożej w modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 17:30. Różaniec dla dzieci i młodzieży we wtorki i piątki o tej samej porze.
  6. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19:00.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela października. Pół godziny przed Mszami okazja do adoracji, zaś po mszach będą zbierane ofiary na pokrycie kosztów dojazdu Pana Organisty.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. ważna szczera rozmowa z prowincjałem polskich dominikanów ojcem Pawłem Kozackim oraz reportaż o Romach, z którymi spotkał się papież Franciszek podczas pielgrzymki na Słowację. Zachęcamy do lektury!